Linnuhuviliste list

Trüki

Linnuhuviliste list Sympa kasutajaliideses
Sympa käsud

Linnuhuviliste suhtluslist linnuhuvilised@lists.ut.ee on kõige kiirem viis teada saada, mis toimub. Siin vahetavad linnusõbrad uudiseid oma vaatlustest ja toimuvad arutelud ning edastatakse infot toimuvate ürituste kohta.

Linnuhuviliste listiga saavad liituda kõik soovijad, selleks ei pea olema EOÜ liige. List ega kodulehe foorum ei ole Eesti Ornitoloogiaühingu ametlikud infokanalid, konkreetset vastust vajavad kirjad tuleks saata kas EOÜ üldaadressil eoy@eoy.ee või ühingu vastavale töötajale.

Linnuhuviliste listiga liitumiseks tuleb saata kiri aadressile sympa@lists.ut.ee. Subjekti lahter jätta tühjaks ning kirja sisusse kirjutada: subscribe linnuhuvilised Oma Nimi (nt. subscribe linnuhuvilised Kaur Vesilind).

Listi saab kirjutada aadressil linnuhuvilised@lists.ut.ee.

Listist lahkumiseks saata kiri aadressil sympa@lists.ut.ee (mitte listi!) sisuga unsubscribe linnuhuvilised.

Kõiki Sympa käske saab vaadata aadressilt http://lists.ut.ee/?page=kasud.

Teiseks võimaluseks listiga suhtlemisel on Sympa kasutajaliides. Parooliga sisenedes on seal kättesaadav ka linnuhuviliste listi arhiiv alates 1999. aasta septembrist. Otseviide linnuhuviliste listile: http://lists.ut.ee:8888/wws/info/linnuhuvilised.

Listi kasutamisel tekkinud probleemidega võib pöörduda administraator Urmas Talivee poole aadressil urmas.talivee@eesti.ee.